top of page
Sertifika Programı

MEB onaylı 600 saatlik Müzik Teknolojisi/Tonmaisterlik Kursu Programı ülkemizde ikinci, İzmir'de ilk ve tek uygulayan en kapsamlı müzik teknolojileri eğitim programını sunuyoruz.

Sıfırdan başlayanlar ya da belli bir aşamaya kadar ilerlemiş ancak işin teorisini ve uygulamasını bütün teknikleri ile öğrenmek isteyen ilgili bütün herkesi bu programa bekliyoruz. Alan derslerine ek olarak, dilerseniz enstrüman eğitimi ya da işitme eğitimini de alarak, üniversitelerin müzik teknolojileri bölümlerine hazırlanmanız mümkün.

Programı, alan mezunu ve deneyimli uzman bir ekiple yürütüyoruz. Mikrofonlama, akustik gibi alanlara ilişkin derslerimizi, alan uzmanı öğretmenimiz Prenses Roza ÇOBAN ile yürütürken; kayıt, mix ve mastering gibi alanlara ilişkin derslerimizi ise Mehmet Ali ÖZBEKLİ ile uyguluyoruz.

Başvurunuzu oluşturmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayın.

Dal Kursları

Sertifika programına ek, alan mezunu deneyimli müzik teknolojileri uzmanlarımız ile bireysel olarak özel çalışma imkanınız da vardır.

Ses kayıt teknikleri ve stüdyo uygulamaları, DAW yazılımları, edit, mix, mastering, tonmaisterlik, MIDI, ses sentezleme, bilgisayarda nota yazım teknikleri, sınavlara yönelik proje yaratma akademimizde yararlanabileceğiniz kurslarımızdandır.

İZMA MÜZİK YAPIM STÜDYOSU

Bütün eğitimlerimiz, iyi bir altyapıya sahip İZMA Müzik Yapım Stüdyoları'nda uygulamalı bir şekilde yapılmakta ve dileyen öğrencilerimiz stüdyolarımızın bütün imkanlarından yararlanabilmektedir. Sınırlı kontenjandan faydalanmak ve bireysel kurslarımıza başvurmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayın.

Mix & Mastering Atölyesi

Programımız, haftada 2 saat olmak üzere, 8 hafta süren ve toplamda 16 saatlik bir programdır.

Bu program ile katılımcının; ses kaydı tamamlanan bir ürünü, ses işleme yazılımları ile mix ve mastering işlemlerine tabi tutarak, tüketim sahaları standartlarında basım ve yayına hazır düzeyde işleyebilir hale gelmesi hedeflenir. Katılımcı, teknik bilgisinin yanı sıra üretim safhasındaki yaratıcılığını da geliştirmek suretiyle, işin püf noktalarını kavrar ve uzman ekip eşliğinde uygular.

Müzik Teknolojileri Eğitim İçerikleri
bottom of page