top of page

16 Kasım 2013'te açılan İzmir Müzik Akademisi, bugün, Alsancak ve Üçkuyular Bölgelerinde yer alan iki okuluyla İzmir'in çekim noktalarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Alsancak Okulumuz, kapsamlı hizmet anlayışı ile enstrüman eğitimleri, şan eğitimi, müzik okullarına hazırlık kursları, müzik teknolojisi alanına ilişkin kursları, VocalİZMA Polifonik Topluluğu, Popüler Müzik Korosu, Geleneksel Türk Sanat Müziği Fasl-ı Cedîd Topluluğu, Türk Halk Müziği Topluluğu, çocuk atölyeleri, İZMA Müzik Yapım Stüdyoları ve etkinlikleriyle İzmir'in merkezi konumundaki Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde; İZBAN, tramvay, otobüs ve vapurun kesişim noktasında hizmet vermektedir.

Söz konusu eğitimlere ilişkin teorik ve uygulamalı derslerden oluşan sertifikalandırılabilir programlarının yanı sıra güler yüzlü uzman kadrosu ile Okulumuz, sizler için en iyisini sunmak üzere hazır bulunmaktadır.

İnsan kaynağını oluştururken müzik disiplinlerinin hepsine yönelen anlayışı ile her branştan öğretmen kadrosu, istenilen her alanda kişiye özel eğitim sunabilmeye imkan sağlıyor.

Müzik = Hayat

Ekibimiz

bottom of page