top of page
Geleneksel Türk Sanat Müziği Fasl-ı Cedîd Topluluğu

Topluluğumuz ile Geleneksel Türk Sanat Müziğimizin fasıl geleneğini yaşatırken; solistlerimiz, geleneksel veya çağdaş TSM örneklerinden oluşan seçkileri ile koromuzun ardından sahnede sazendeler ile tek başına hünerlerini sergiliyorlar.

Dinleti tadında seçkin konserler veren, geleneksel olgulara sıkı sıkıya bağlı kalmak adına, koro şefi Güvenç Birer'in enstrümanı ile konserlerine eşlik ettiği ve konserlerini akustiği uygun ortamlarda mikrofonsuz seyircisine ulaştıran koromuzda, sadece solistlerimiz mikrofon sahibi oluyor. Bütün bu farklı yaklaşımı ile koromuzda yer almak isterseniz, çarşamba günleri sizi de bekliyoruz.

Popüler Müzik Korosu

60'lardan 90'lara uzanan nostaljik esintiler taşıyan repertuvarına ek, dönem konseptleri, tarzı, tiyatral süslemeleri ve görsel sunumları ile farklı ve çok keyifli bu topluluk, İzmir'in ilk dönem korosu olma özelliği taşımaktadır. Güvenç Birer yönetimindeki topluluğumuz her cumartesi sizlerle buluşuyor. Ayrıntılı bilgi için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayınız.

Türk Halk Müziği Topluluğu

THM'nin seçkin eserlerinden oluşan repertuvar eğitimimizi, Anadolu'nun dört bir yanından hoş esintilerle ve konsept düzenlemelerle sizler için derledik. Ayrıntılı bilgi için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayınız.

VocalİZMA Polifonik Topluluğu

Klasik Batı Müziği eserlerinden oluşan repertuvarımız; opera eserlerinin koro bölümlerinden seçkilerden Napoliten eserlere günümüz çok sesli eserlerinden, halk ezgilerine, Madrigallerden Caz'a geniş bir yelpaze sunuyor. Aryalar, düetler ile bireysel performans sergilemek de mümkün.

 

Çok sesli koromuz için, sadece ufak bir işitme sınavından geçmeniz gerektiğini unutmayınız. Cansu Peker ile VocalİZMA'ya sizleri de bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayınız.

VocalİZMA Logo
Ritim Atölyesi

Düzenli konserlerle seyirci karşısına çıkan topluluğumuz, her şeyden önce çok keyifli zamanları ve dostlukları paylaşıyor; yoğun iş temposu ve günlük hayatın stresinden uzaklaşarak kafa dağıtıyor. Yerli ve yabancı, halk ezgilerinden, klasik eserlerden, popüler şarkı, türkü ve marşlardan oluşan ve canlı çalınan repertuvara eşlik eden topluluğumuz; bu bakımdan da büyük bir keyifle konserlerini seyircilerine sunuyor. Siz de, bir akşamüstü, iş/okul çıkışı stres atıp rahatlamak istiyorsanız "Hemen Başvur" düğmesine tıklayınız.

bottom of page