top of page

Klasik Batı Müziği Eğitimi

Boş Orkestrası Sahne

Sertifika Programı

Hazırlık+2 yıllık sertifika programımız ile İzmir'in tek ve en kapsamlı Klasik Batı  Müziği eğitim programını sunuyoruz.

Bu programı tamamlayan öğrenciler, başlangıç düzeyinden ileri müziksel teori ve uygulamara uzanan bütün temel kazanımları elde edebilecektir. Programda yer alan; çalgıda/vokalde ileri icra, müziksel işitme, okuma ve yazma, armoni-kontrpuan, müzik tarihi, form bilgisi, orkestra, koro ve benzeri müfredat içerikleri ile 'profesyonel' müzisyenliğe adım atacaklardır.

2020-2021 akademik takviminde öğrenci kabulüne başlayacağımız programımıza ön başvuru oluşturmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayınız.

Kurslar

Sertifika programına ek olarak, branşında birçok başarılı çalışma yapmış ve akademik kariyerine devam eden uzman kadromuzdan, alanla ilgili bütün bireysel ve toplu eğitimleri almanız mümkün.

Şan, piyano, keman, gitar, elektro gitar, bas gitar, davul, flüt, çello (viyolonsel), kontrbas, si bemol klarnet, saksafon ve benzeri dersler, akademimizde yararlanabileceğiniz kurslarımızdandır.

Sınırlı kontenjandan faydalanarak, bireysel ve/veya toplu başvuru yapmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayın.

bottom of page