Geleneksel Türk Müziği Eğitimi

ney

Sertifika Programı

Hazırlık+2 yıllık sertifika programımız ile İzmir'in tek ve en kapsamlı Geleneksel Türk Müziği eğitim programını sunuyoruz.

Bu programı tamamlayan öğrenciler, başlangıç düzeyinden ileri müziksel teori ve uygulamara uzanan bütün temel kazanımları elde edebilecektir. Programda yer alan; çalgıda/vokalde ileri icra, müziksel işitme, okuma ve yazma, armoni, müzik tarihi, tür ve biçim bilgisi, toplu uygulama, koro ve benzeri müfredat içerikleri ile 'profesyonel' müzisyenliğe adım atacaklardır.

2020-2021 akademik takviminde öğrenci kabulüne başlayacağımız programımıza ön başvuru oluşturmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayınız.

Kurslar

Sertifika programına ek olarak, branşında birçok başarılı çalışma yapmış ve akademik kariyerine devam eden uzman kadromuzdan, alanla ilgili bütün bireysel ve toplu eğitimleri almanız mümkün.

Kanun, keman, ney, ud, lavta, cümbüş, bağlama, klasik kemençe (İstanbul kemençesi, tırnak kemençe), tanbur, Karadeniz kemençe, kabak kemane, sol klarnet, kaval, mey, zurna, asma davul, darbuka, bendir, kudüm, ve benzeri dersler, akademimizde yararlanabileceğiniz kurslarımızdandır.

Sınırlı kontenjandan faydalanarak, bireysel ve/veya toplu başvuru yapmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayın.

Güvenç Birer
Güvenç Birer

Bölüm Danışmanı

press to zoom
Sertifika Programı
Sertifika Programı
press to zoom
Hobi Kursları
Hobi Kursları

Keman Kanun Ud Bağlama Kabak Kemane Ney ...

press to zoom