top of page

Caz Müzik Eğitimi

orkestrada Trompet oyuncular

Sertifika Programı

Hazırlık+2 yıllık sertifika programımız ile İzmir'in tek ve en kapsamlı Caz Müzik eğitim programını sunuyoruz.

Sıfırdan başlayanlar için dört farklı seçenekten oluşan hazırlık sınıfı programlarına ek, daha ileri seviyede olanlar için yapılacak seviye belirleme sınavı ile direkt sertifika aşamasından yani birinci sınıftan programa başlamak da mümkündür. Program, hazırlık aşamasında yıllık 96 ile 168 saat arasında değişmektedir. Birinci sınıfta 216, ikinci sınıfta 240 saatlik yoğun bir eğitim, programa başvuran öğrencilerimizi beklemektedir. Detayları kılavuzdan inceleyebilirsiniz. Başvurunuzu oluşturmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayın.

Kurslar

Sertifika programına ek olarak, branşında birçok başarılı çalışma yapmış, ödüllü kadromuzdan bireysel özel ders alma imkanınız da vardır.

Caz vokal, Caz piyano, Caz gitar, Caz saksafon, Caz davul, Caz trompet, Caz bas akademimizde yararlanabileceğiniz kurslarımızdandır.

 

İZMİR'DE BİR İLK; CAZ VOKAL ATÖLYESİ!

Bireysel olarak yararlanabileceğiniz Caz vokal kursumuzun yanı sıra atölye çalışmasının içinde de yer alabilirsiniz.

Bir çok festival ve organizasyonda yer almış alanda çeşitli yarışmalarda dereceler kazanmış bir Caz vokal sanatçısı Cansu Nihal Akarsu ile yaptığımız Caz Vokal Atölyesi, İzmir'de ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır. Düzenli konserlerle sahne deneyimi yaşamak ve harika bir ekiple çalışmak isterseniz yapmanız gereken sadece şarkı söyleyebilmek ve istemek! Sınırlı kontenjandan faydalanmak ve atölyeye ya da diğer bireysel kurslarımıza başvurmak için "Hemen Başvur" düğmesine tıklayın.

Devrim Yeşilpınar
Devrim Yeşilpınar

(Program Danışmanı) Caz Piyano Caz Armoni Caz Tarihi & Analiz Ensemble

press to zoom
Alpay Çiftçi
Alpay Çiftçi

Caz Gitar Caz Bas Ensemble

press to zoom
Cansu Nihal Akarsu
Cansu Nihal Akarsu

Caz Vokal Ensemble

press to zoom
bottom of page